Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından 1981 yılından bu yana her yıl enerji kullanımındaki verimliliğe dikkat çekmek amacı ile Ocak ayının ikinci haftası Enerji Verimliliği Haftası düzenlenmektedir.
#Aklınla Verimli Yaşa
![#Aklınla Verimli Yaşa](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2021/01/007.jpg)
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından 1981 yılından bu yana her yıl enerji kullanımındaki verimliliğe dikkat çekmek amacı ile Ocak ayının ikinci haftası Enerji Verimliliği Haftası düzenlenmektedir.