Kapalı halı sahası ile, basketbol sahası ile, yüzme havuzu ile, soyunma odaları ve kafeteryası ile, yürüyüş ve oturma alanlarının da yer alacağı sosyal donatı alanı kısa zamanda hizmete açılacaktır.
Kapalı halı sahası ile, basketbol sahası ile, yüzme havuzu ile, soyunma odaları ve kafeteryası ile, yürüyüş ve oturma alanlarının da yer alacağı sosyal donatı alanı kısa zamanda hizmete açılacaktır.
Kızılkaya Göleti sulama işletmesi Keles Belediyemize kazandırılmıştır.
Kızılkaya Göleti sulama işletmesi Keles Belediyemize kazandırılmıştır.
Delice Mahallesi ürün toplama merkezi ilçemize hayırlı olsun…
Delice Mahallesi ürün toplama merkezi ilçemize hayırlı olsun…