İlçemiz kaymakamı Ertuğrul Arslan Keles Belediye Başkanı Mehmet Keskin’in makamında ziyaret etti. Keles Kaymakamı Ertuğrul Arslan yapmış olduğu makam ziyaretinde Keles ilçesi ile alakalı istişarelerde bulundu. Kendisine Keles bebeği takdim eden Keles Belediye Başkanı Mehmet Keskin Keles’te yapacağı görev süresince ve bundan sonraki yapacağı tüm görevleri süresince kendisine başarılar diledi.
Başkan Mehmet KESKİN’ e Ziyaret
Yayım Tarihi: 21.08.2023 | Bölüm: Haberler
![Başkan Mehmet KESKİN’ e Ziyaret](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2023/08/368845717_627926922807920_5366619055272582389_n-1024x683.jpg)
Kategoriye Ait Diğer Bölümler
![56. Keles Kocayayla Kültür Şöleni](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/senlik2024-300x280.jpg)
56. Keles Kocayayla Kültür Şöleni
![15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/FB_IMG_1720990475384-300x280.jpg)
15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü
![İnevasyon Girişimcilik Eğitim Araştırma Derneğinden Ziyaret](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/igea-3-300x280.jpg)
İnevasyon Girişimcilik Eğitim Araştırma Derneğinden Ziyaret
![Bursa Teknik Üniversitesi Akademik Personelinden Ziyaret](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/teknik-universite-1-300x280.jpg)
Bursa Teknik Üniversitesi Akademik Personelinden Ziyaret
![Keles-Tavşanlı Arası Devam Eden Yol Çalışması](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/keles-tavsanli-2-300x280.jpg)
Keles-Tavşanlı Arası Devam Eden Yol Çalışması
![Sanayi Esnafımız İle Değerlendirme Toplantısı](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/sanayi-300x280.jpg)