İlçemize kazandırılacak içme Suyu Paket Arıtma Tesisi inşaatında incelemelerde bulunduk. Birinci aşama olan tesisin 5 Milyon lira gibi bir maliyeti çalışma tamamlandığında ise 26 milyon lira gibi bir maliyetle hem ilçemiz mahalleleri susuz kalmayacak aynı zamanda ilçe merkezimiz ve mahallelerimiz arıtılmış suyla kavuşacak. Bu hizmetin ilçemize ulaşması konusunda Başta Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur AKTAŞ’a, genel sekreterimiz Ulaş AKHAN’a, Buski Bölge Müdürümüz Güngör GÜLENÇ beye ve ekibine daire Başkanlarımıza teşekkür ederiz.
Kategoriye Ait Diğer Bölümler
![56. Keles Kocayayla Kültür Şöleni](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/senlik2024-300x280.jpg)
56. Keles Kocayayla Kültür Şöleni
![15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/FB_IMG_1720990475384-300x280.jpg)
15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü
![İnevasyon Girişimcilik Eğitim Araştırma Derneğinden Ziyaret](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/igea-3-300x280.jpg)
İnevasyon Girişimcilik Eğitim Araştırma Derneğinden Ziyaret
![Bursa Teknik Üniversitesi Akademik Personelinden Ziyaret](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/teknik-universite-1-300x280.jpg)
Bursa Teknik Üniversitesi Akademik Personelinden Ziyaret
![Keles-Tavşanlı Arası Devam Eden Yol Çalışması](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/keles-tavsanli-2-300x280.jpg)
Keles-Tavşanlı Arası Devam Eden Yol Çalışması
![Sanayi Esnafımız İle Değerlendirme Toplantısı](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/sanayi-300x280.jpg)