Keles’ te çöpler enerjiye dönüşüyor.
Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmalarda sonlara yaklaşıldı. üst yapı asfalt çalışmalarının tamamlanmasıyla ilçemiz merkez ve Mahallelerimizdeki tüm evsel atıklar belediyemiz ekiplerince burada toplanacak ve kapalı sistemle belirli periyotlarla Büyükşehir Belediyesi arıtma merkezine aktarılacak. Burada geri dönüşümler ayıklanarak doğaya kazandırılacak , diğer atıklar ise enerjiye dönüşerek ekonomiye kazandırılacak. Emeği geçen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur AKTAŞ ve ekibine teşekkür ederiz.
![Keles’ te Çöpler Enerjiye Dönüşüyor](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2022/08/evrenselatik-1_800x533.jpg)
Kategoriye Ait Diğer Bölümler
![56. Keles Kocayayla Kültür Şöleni](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/senlik2024-300x280.jpg)
56. Keles Kocayayla Kültür Şöleni
![15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/FB_IMG_1720990475384-300x280.jpg)
15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü
![İnevasyon Girişimcilik Eğitim Araştırma Derneğinden Ziyaret](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/igea-3-300x280.jpg)
İnevasyon Girişimcilik Eğitim Araştırma Derneğinden Ziyaret
![Bursa Teknik Üniversitesi Akademik Personelinden Ziyaret](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/teknik-universite-1-300x280.jpg)
Bursa Teknik Üniversitesi Akademik Personelinden Ziyaret
![Keles-Tavşanlı Arası Devam Eden Yol Çalışması](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/keles-tavsanli-2-300x280.jpg)
Keles-Tavşanlı Arası Devam Eden Yol Çalışması
![Sanayi Esnafımız İle Değerlendirme Toplantısı](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/sanayi-300x280.jpg)