Kirazlı mahallemizin 900 metre içme suyu ve 500 metre kanalizasyon olmak üzere toplamda 1400 metre alt yapı çalışmalarına Keles Belediyemiz ve BUSKİ ekipleri ile ortaklaşa başladık. Kısa sürede tamamlayıp üst yapı çalışmalarımıza başlayacağımız çalışmalarda Başta Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur AKTAŞ ve ekibine, BUSKİ genel müdürümüz Güngör GÜLENÇ ve ekibine İlçemiz BUSKİ Şubesi Çalışanlarına ve Belediyemiz personeline teşekkür ederiz.
Kirazlı Mahallesi Altyapı Çalışmaları Tamamlandı
![Kirazlı Mahallesi Altyapı Çalışmaları Tamamlandı](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2022/08/kirazlimahallesialtyapi2022-3_800x533.jpg)
Kategoriye Ait Diğer Bölümler
![56. Keles Kocayayla Kültür Şöleni](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/senlik2024-300x280.jpg)
56. Keles Kocayayla Kültür Şöleni
![15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/FB_IMG_1720990475384-300x280.jpg)
15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü
![İnevasyon Girişimcilik Eğitim Araştırma Derneğinden Ziyaret](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/igea-3-300x280.jpg)
İnevasyon Girişimcilik Eğitim Araştırma Derneğinden Ziyaret
![Bursa Teknik Üniversitesi Akademik Personelinden Ziyaret](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/teknik-universite-1-300x280.jpg)
Bursa Teknik Üniversitesi Akademik Personelinden Ziyaret
![Keles-Tavşanlı Arası Devam Eden Yol Çalışması](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/keles-tavsanli-2-300x280.jpg)
Keles-Tavşanlı Arası Devam Eden Yol Çalışması
![Sanayi Esnafımız İle Değerlendirme Toplantısı](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/sanayi-300x280.jpg)