Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Değerli Hemşehrilerim,

Geleneksel değerlerini kaybetmeden geleceğe yürüyen ilçemizi daha iyi yaşanabilir hale getirmek için bir gün bile durmadan çalışmaya devam etmekteyiz.

Göreve başladığımız ilk günden itibaren Şeyh Edebali’nin Osman Gazi’ye nasihati olan “insanı yaşat ki devlet yaşasın” sözünü hiç unutmadık ve kendimize örnek aldık.

‘Gönül Belediyeciliği’ anlayışı ile kapımız her zaman siz hemşehrilerimize açık oldu, yakın temasımız hep devam etti. Hangi mahallemizin, kimin neye ihtiyacı varsa hep yanınızda olduk, olmaya özen gösterdik.

Bir taraftan hizmet kalitemizi sürekli yükseltirken, diğer taraftan yatırımlara devam ettik. Çünkü biz sadece bugünün insanına, bugünün Keles’ine karşı sorumlu değiliz, çocuklarımıza, torunlarımıza ve geleceğe karşı da sorumluyuz.

Bu anlamda hiçbir ayırım yapmadan, bir taraftan sokak sokak çalışırken, diğer taraftan yaşlılarımıza, kadınlarımıza, gençlerimize, eğitimden sosyal faaliyetlere kadar çeşitli imkanlar sağladık.

Altyapı yatırımı kapsamındaki çalışmalarımızın sonunda Keles’in içme suyundan kanalizasyona ve yağmur suyu giderlerine kadar önümüzdeki 100 yılın ihtiyacını tamamlandık.

Biliyoruz ki, Keles ve Keles’te yaşayanlar her şeyin en iyisine layiktir.

Biliyoruz ki, hizmet önemli ama, sizlerin gönlünü kazanmak daha önemlidir.

Şimdi sırada doğalgaz var.

Kısa sürede tamamlanacak olan doğalgaz çalışmalarının ardından siz hemşehrilerimiz de bu modern imkana kavuşmuş olacaksınız.

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramınızı kutlarken, hepinize sağlık, mutluluk ve esenlikler temenni eder, Kurban Bayramının bütün İslam alemine hayırlar getirmesini dilerim.

Saygılarımla,

Mehmet TEKE
Keles Belediye Başkanı

T.C KELES BELEDİYESİ © TÜM HAKLARI SAKLIDIR. ADRES: CUMA MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ PK:16740 BURSA / KELES