Keles Belediye Başkanımız Mehmet Keskin Demokrasimizin uç beyleri Muhtarlarımız ile bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdi. 642 km2 alanda devam eden çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.
Muhtarlarımız İle Toplantı
![Muhtarlarımız İle Toplantı](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2023/08/muhtar-toplanti-3-1024x683.jpg)
Keles Belediye Başkanımız Mehmet Keskin Demokrasimizin uç beyleri Muhtarlarımız ile bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdi. 642 km2 alanda devam eden çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.