Ramazan ayının son haftası geleneksel Cuma Pazarımızı her hafta olduğu gibi bu hafta da bereket duasıyla taçlandırdık. Hem Cuma Pazarımız , Hem Kadir Gecesi , Hemde Bayramın yaklaşmasıyla öncelikle vatandaşlarımızın ticaretlerine bereket , sofralarına yaşantılarına ağız tadı diledik.Akabinde Kadir gecelerini kutlayarak Daha nice Bayramlara Huzur ve Mutluluk içerisinde erdirmesini Allah c.c. niyaz ettik.
#Birlikteçalışacak #Birliktehizmetedeceğiz.
Ramazan Ayının Son Cuma Pazarı
![Ramazan Ayının Son Cuma Pazarı](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2019/05/cumapazari-8.jpg)