BEBKA Bursa yatırım destek ofisi koordinatörleri Seher İLERİTÜRK ve Jülide ALAN Keles Belediye Başkanımız Mehmet KESKİN’i makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu.
Belediye meclis üyesi Mustafa TOKSÖZ ve Keles yerel Eylem grubu derneği müdürü Esra KURT’ un da katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıda Keles için değerlendirilebilecek projeler ve destekler konusu gündeme alındı.
BEBKA’ dan Başkan KESKİN’ e Ziyaret
Yayım Tarihi: 23.08.2023 | Bölüm: Haberler
![BEBKA’ dan Başkan KESKİN’ e Ziyaret](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2023/08/369056179_628451609422118_2113180343204542540_n-1024x683.jpg)
Kategoriye Ait Diğer Bölümler
![56. Keles Kocayayla Kültür Şöleni](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/senlik2024-300x280.jpg)
56. Keles Kocayayla Kültür Şöleni
![15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/FB_IMG_1720990475384-300x280.jpg)
15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü
![İnevasyon Girişimcilik Eğitim Araştırma Derneğinden Ziyaret](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/igea-3-300x280.jpg)
İnevasyon Girişimcilik Eğitim Araştırma Derneğinden Ziyaret
![Bursa Teknik Üniversitesi Akademik Personelinden Ziyaret](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/teknik-universite-1-300x280.jpg)
Bursa Teknik Üniversitesi Akademik Personelinden Ziyaret
![Keles-Tavşanlı Arası Devam Eden Yol Çalışması](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/keles-tavsanli-2-300x280.jpg)
Keles-Tavşanlı Arası Devam Eden Yol Çalışması
![Sanayi Esnafımız İle Değerlendirme Toplantısı](https://www.keles.bel.tr/wp-content/uploads/2024/07/sanayi-300x280.jpg)