PROJE
İlçemiz Doğalgaz Açılışı
PROJE

İlçemiz merkezde iç hatlarda yapımı tamamlanan, İnegöl’den ilçemize kadar olan ve buradanda diğer dağ ilçelerimize (Harmancık, Büyükorhan, Orhaneli) Doğal Gaz ana iletim hattı başlama töreni ve Bursagaz Müşteri Merkezi açılışımızı gerçekleştirdik.
Yapılan Doğal Gaz çalışmasında Belediyemiz Paydaş bir kurum gibi işin başından sonuna kadar içinde olarak , yapılan çalışmalara yardımcı olmanın ve belli önceliklerle , belirli, güzergahlarla ilçemiz merkezine doğal gaz verilecek olmanın bugün haklı gururunu yaşıyoruz. İlçemiz uzun süredir doğal gaz’ı bekliyordu.Hava kalitesi anlamında çok çok önemli olan doğal gaz özellikle ”KIRSAL TURİZM” anlamında ilerlemeye yön tutmuş ilçemizde ciddi derecede iyileştirmeye yön tutacağından hiç şüphemiz yok.
Bir ikincisi doğal gaz sadece ısıtmada kullanılmıyor aynı zamanda mutfakta, banyoda kullanılıyor. Daha ucuz ve zahmetsiz olan bu hizmete öncülük yapan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a, Bakanlarımıza, Milletvekillerimize ve ilgili kurumlarımıza hepsine şükranlarımızı sunuyoruz.
Bu çalışmaları yapan şirkete, çalışan tüm personellerine, başarılar diliyor, teşekkürlerimizi ayrıca bildiriyoruz. Yapılan çalışmaların ilçemize, Bursa’mıza ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını dileriz.

T.C KELES BELEDİYESİ © TÜM HAKLARI SAKLIDIR. ADRES: CUMA MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ PK:16740 BURSA / KELES